Motoryzacja

Tuning samochodu? Synektune serdecznie zaprasza

Jesteśmy profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej. Funkcjonujemy na obszarze Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców, zapewniając im specjalistyczną wiedzę oraz fachową obsługę. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny. Dostosowujemy wykonywane czynności do jego żądań i potrzeb.

Nasz szeroki zakres usług obejmuje:
•    chiptuning aut,
•    serwis filtrów DPF, FAP i EGR,
•    tuning,
•    obszerną diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana i profesjonalna kadra. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonym oraz niezawodnym ekwipunkiem, wykorzystując najnowsze zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, gdzie dogodne ceny idą w parze z najwyższą jakością wykonywanych usług. Każde zlecenie realizujemy terminowo i z najwyższą starannością. Dołącz do obszernego grona naszych zaspokojonych konsumentów. Z naszą klarowną ofertą możesz zapoznać się na domenie internetowej https://synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega ten proces?
W ramach naszej bogatej oferty wykonujemy kompleksowy chiptuning aut. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, którzy dostrzegli znacznie większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, znacznie bardziej ekonomiczną jazdę i pokaźniejsze oszczędności paliwa, a również ograniczone zużycie samochodu. Celem zabiegu jest bowiem elektroniczne zwiększenie mocy silnika, a w konsekwencji zatroszczenie się o bezpieczeństwo i radość prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Naszym obowiązkiem jest wydobyć z pojazdu cały jego potencjał oraz możliwości. Zwiększamy moc samochodu i moment obrotowy, równolegle wyraźnie ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z konsumentem, żeby sprawdzić jego upodobania w tym zakresie. Kierowcy mają pewność, iż nie narażamy silnika na przesadny wysiłek, jaki mógłby spowodować jego uszkodzenie. Kierowca może w takim razie napełniać się sprawnie pracującym samochodem oraz znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto ma możliwość skorzystać z oferowanej przez nas usługi Dpf Serwis?
Jedną z na ogół wybieranych przez naszych kontrahentów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych szczegółów pojazdu ma na celu zwiększyć jego efektowność i zmniejszyć zużycie paliwa. Dokładamy wszelkich starań, by kierowcy, którzy wybierają skonstruowany przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą i większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Jest to rozwiązanie dla osób, jakie chcą w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w ich aucie.
Wizyta w naszym warsztacie jest konieczna, jeśli na desce rozdzielczej pojazdu właściciel dojrzy świecącą się kontrolkę filtra cząstek stałych. Jest to sygnał, iż niezbędna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z przepisami bezpieczeństwa. Stosujemy wypróbowane metody, jakie nie wywołują dodatkowych defektów pojazdu.

Previous Post Next Post

You Might Also Like