Rozrywka

Rodzaje imprez integracyjnych- co sprawdzi się najlepiej?

Rynek eventowy oferuje mnogość programów integracyjnych, które ubarwią każdą imprezę firmową i pozwolą zintegrować Twój zespół.

Dobra zabawa to podstawa, ale czy tylko o to chodzi w udanej imprezie integracyjnej?

Otóż nie, na imprezie firmowej w przystępny sposób możesz sprawdzić wiedzę pracowników , podpowiedzieć jak się lepiej porozumieć a nawet zobaczyć, który z pracowników ma cechy lidera.

Dobrze dobrana impreza integracyjna przynosi wiele pozytywnych efektów.

Który rodzaj imprezy integracyjnej będzie najlepszy dla Twoich pracowników?

Zobacz jakie są możliwości i dobierz program, który najlepiej sprawdzi się na Twojej imprezie firmowej.

Piknik firmowy– z reguły imprezy firmowe w postaci pikników kierowane są dla pracowników i ich rodzin. Luźna atmosfera, dobre jedzenie, konkursy i wiele atrakcji towarzyszących sprawiają, ze pracownicy czują się docenieni i stawiają pikniki firmowe na piedestale imprez firmowych.

Impreza firmowa CSR (Corporate Socual Responsibility)- to rodzaj imprez integracyjnych stworzonych w oparciu o program zarządzania firmą uwzględniający dobrowolną społeczną odpowiedzialność.

Jak to rozumieć?

Mówiąc wprost jest to rodzaj imprez integracyjnych, które przynoszą realną pomoc społeczną taką jak działalność na rzecz domów dziecka, domów seniora ,schronisk dla zwierząt, dbanie o środowisko. Wszystko zależy od tego, którym tematem chcemy zając się podczas imprezy integracyjnej.

Gry miejskie – bardzo popularny rodzaj imprez firmowych, które są możliwe do zrealizowania zarówno na wyjazdach firmowych jak i w miejscu siedziby firmy.

Szereg zadań i zagadek, które grupa musi pokonać podczas trwania imprezy integracyjnej uczy pracowników współpracy oraz działania w grupie.

Geochacing i gry terenowe- to bardzo ciekawa propozycja imprezy integracyjnej, dla grup, które chcą oderwać się od codzienności. Zadaniem uczestników podczas tego rodzaju imprezy firmowej jest odnalezienie określonego przedmiotu bądź miejsca poprzez wykonanie określonej liczby zadań. Najlepiej sprawdzają się tereny zielone i leśne.

Wieczory tematyczne– na imprezach firmowych wieczory tematyczne to to, co pracownicy lubią najbardziej. Przebrania, muzyka, konkursy, atrakcje towarzyszące ciekawi prowadzący to coś co sprawia, że Twoja impreza firmowa zostaje zapamiętana na długo.

Warsztaty i zajęcia twórcze- to rodzaj imprez integracyjnych, które nie tylko są dobrą zabawą podczas imprezy firmowej,  ale dają też realne możliwości poszerzenia umiejętności pracowników pod bacznym okiem specjalistów.

Rynek eventowy oferuje szereg różnorodnych zajęć warsztatowych zaczynając od nauki gotowania, tworzenia imponujących drinków, robienia serów wszelkiego rodzaju hand made na umiejętnościach takich jak szybie czytanie czy pisanie, przydatnych w pracy kończąc. Impreza firmowa w postaci warsztatowej niesie wiele korzyści zarówno dla pracowników jak i samej firmy.

Gry  integracyjne–  mogą to być programy o zabarwieniu technicznym np. Machina Goldbera, quizy z wiedzy o… czy gry scenariuszowe.

Mogą być to również formy turystyki kwalifikowanej przystosowane dla grup firmowych takie jak: różnego rodzaju spływy, regaty, zajęcia przy użyciu sprzętu wodnego, rajdy rowerowe czy piesze wycieczki nordic walking.

Gry integracyjne na imprezie firmowej dają cały wachlarz możliwości. Więcej na http://www.everal.pl

Previous Post Next Post

You Might Also Like