Rodzina

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids planet idealne miejsce dla twojego dziecka.

Zależy Tobie na tym, aby Twoje dzieci zdołały się pobawić, a równolegle, by w trakcie zabawy bezustannie się rozwijały? Kładziesz nacisk na bezpieczeństwo? Poszukujesz miejsca, które bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do wychowywania i edukacji potomstwa? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To innowacyjne Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji przez rozrywkę. To miejsce, w jakim Twoje dzieci będzie się bezbłędnie bawić. Bez trudu odnajdziesz tutaj rozrywkę bezbłędnie dopasowaną zarówno do wieku, jak i preferencji własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla dzieci oferuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy ogromnie troskliwie opracowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie zostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Proponujemy strefy profesjonalne dla dzieci w różnym wieku. Do nas możesz przyjść z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to jednakże, że starsze dzieci nie odnajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje właściwe dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo jest w zasadzie ważne

Idealnie zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice dbają nie tylko rozwój własnych pociech, niemniej jednak także ich bezpieczeństwo. Skutkiem tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym gigantyczny nacisk położony jest na to, aby dzieci były w istocie bezpieczne. W stworzonym przez nas centrum znalazły się wyłącznie takie gadżety, do wykonania jakich wykorzystano właściwe materiały. Zależy nam na tym, by wszelkie były dopasowane do wieku korzystających z nich dzieci. W stworzonym przez nas centrum na próżno poszukiwać szczegółów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie ujrzysz u nas także jakichkolwiek ostrych krawędzi. Przychodząc z synem bądź córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz w takim razie obawiać się tego, iż zabawa skończy się urazem. U nas nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo własnego dziecka.

Jaki jest zamysł naszej idealnej aktywności?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, by pobudzało fantazję milusińskich. Przychodząc do nas z synem lub ewentualnie córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało również pomysłowość Twojego dziecka, a też korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez jakich nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w naszym centrum to też perfekcyjny sposób na to, aby zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest wymagane do zaspokojenia potrzeby kontaktu cywilnego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli chcesz zagwarantować swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, żeby Twoja pociecha była rzeczywiście bezpieczna, chcesz posiadać pewność, iż bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Uprzejmie zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!

Previous Post Next Post